İŞİNİZ VE YAŞAMINIZ İÇİN
DOĞRU YERDESİNİZ

Next Level İstanbul projesini tasarlarken en önemli çıkış noktası, Next Level çizgisini dünyanın en güzel metropollerinden biri olan İstanbul’a yakışır bir şekilde yansıtarak, değerine değer katabilecek ve geleceğe iz bırakacak sembol bir yapı ortaya çıkarmaktı.

İstanbul’u odağına alan böyle bir proje için lokasyon elbette çok önemliydi. Proje için en doğru yerin bulunduğuna emin olana kadar bekledikten sonra sonunda, İstanbullular’ın beklentilerine cevap verebilecek ve şehir yaşamını zenginleştirecek, şehrin en hareketli, köklü ve prestijli semtlerinden olan Levent’te, Etiler girişinde, özel ve değerli bir alan seçildi.

YOL
TARİFİ

Next Level İstanbul, İstanbul’un en önemli arterlerinden biri olan Büyükdere Caddesi’nde; Maslak’a kadar uzanan merkezi iş alanı ile elit konut bölgesi arasında, yatırımcıların prestijli bir tercih olarak gördüğü özel bir konumda. Bir tarafında Büyükdere Caddesi’nin enerjisini, diğer tarafında Aydın Sokak’ın sakinliğini yaşatıyor.

Merkezi iş alanı ile yerleşim bölgesi arasında yer alan arazide birimler, iki konut kulesi ve ofis yapısı olarak hayat buluyor; proje kentsel konumundan yararlanarak bir arayüz kuruyor, çevresine uyumla dengeli bir bütünlük sağlıyor.

Çevresinde pek çok iş merkezi, rezidans, üniversite, restoran, mağaza, alışveriş, eğlence ve sanat merkezleri bulunan Next Level İstanbul, şehrin favori buluşma noktalarına da rahat erişim kolaylığı sağlıyor. Zorlu PSM’deki etkinlikler, farklı konseptlere sahip seçkin kafeler ve restoranlar yakınınızda… Kültür ve sanatın prestijli merkezi AKM, metroyla sadece birkaç durak uzakta…