YEŞİLE DOKUNAN
YENİ BİR ŞEHİR YAŞAMI

Next Level İstanbul, yeşili ve geleceği kucaklayan, doğayla uyumlu insan yaşamını odağına alan, iklim değişikliğini gözeten, burada yaşayanlara ve çalışanlara doğanın olumlu ve iyileştirici etkilerini sunan yenilikçi bir deneyim.

Hem şehrin olanaklarıyla çevrili hem de korunaklı.Yaşamın hızla aktığı Levent’te, yeşile dokunan göz alıcı mimarisiyle nefes aldıran özel bir alan.

Next Level çizgisiyle lüksü yeniden tanımlayan bir prestij sembolü. Keyifli ve kompakt sosyal alanlarıyla sakinlerine özel, yepyeni bir tarz sunan yaşam trendi.

Detay odaklı tasarımıyla işlevsellik ve konfor sağlayan, güçlü ve yüksek kapasiteli altyapı hizmetleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak güvenli yaşam ve çalışma alanları sunan, bölgenin en sıra dışı projelerinden biri.

Next Level İstanbul, çok katlı yaşamın çevreyle uyumlu ve insanlar için konforlu olabileceğini de göstererek yeni bir yol açan, İstanbul için öncü projelerden biri.

Evin uzantısı olarak tasarlanan bahçeler, teraslar… İçerideyken dışarıda gibi hissettiren mekânlar… Özel bitkiler ve yeşillikler arasından şehrin manzarasına açılan müstakil konutlar…Yeşille iç içe yaşamı yüksek katlara taşırken, binanın eteğine doğru daha da yoğunlaşarak sokak seviyesinde şehre doğallık katan yoğun yeşil alanlar…Teraslı bir yapıda yükselerek, konutların şehir ve Boğaz manzarasına sahip olmasını sağlayan kademeli tasarımıyla modern bir şehir silüeti…

En üst katlarda dahi villa hissiyatını veren, yaşamın içeriden dışarıya taştığı, dışarıyla içeriyi bütünleştiren geniş teras, balkon ya da bahçe alternatiflerinin olduğu 161 konut, 44 ofis bulunan proje, sosyal yaşam alanlarıyla da yaşamınızı zenginleştiriyor.